Jak IgoriaCard rozliczy transakcję?

Twoje dostępne środki na karcie IgoriaCard:

  • 13,18 EUR
  • 87,00 PLN
  • 20,00 USD
  • 17,00 GBP

Musisz zapłacić za zakupy w sklepie 5,57 EUR.

  1. Z rachunku w EUR zostanie pobrana kwota 5,57 EUR.

Podsumowanie:

Dzięki dostępnym środkom w walucie EUR system IgoriaCard nie musi dokonywać automatycznego przewalutowania z innych walut. Z Twojej karty zostanie pobrana wyłącznie kwota 5,57 EUR.

Stan Twoich środków:

Przed transakcją Po transakcji
13,18 EUR 7,61 EUR (system pobrał 5,57 EUR)
87,00 PLN87,00 PLN (miałeś wystarczającą ilość środków w EUR, więc system nie musiał wymieniać środków w PLN)
20,00 USD 20,00 USD (miałeś wystarczającą ilość środków w EUR, więc system nie musiał wymieniać środków w USD)
17,00 GBP 17,00 GBP (miałeś wystarczającą ilość środków w EUR, więc system nie musiał wymieniać środków w GBP)

System IgoriaCard rozliczył transakcję bezpośrednio z rachunku w EUR, bez automatycznej wymiany, gdyż miałeś wystarczającą kwotę środków w EUR.

Płać wielowalutową kartą i wymieniaj waluty w kantorze online IgoriaCard. Jeśli płacisz za zakupy w sklepie, na stacji benzynowej czy w innych punktach usługowo – handlowych za granicą, kantor w karcie, czyli karta płatnicza z możliwością automatycznego przewalutowania, jest idealny dla Ciebie. Rozbudowany system IgoriaCard pozwala na realizację płatności bezgotówkowych na całym świecie, niezależnie od miejsca Twojego pobytu.

Kartą możesz płacić aż w 17 walutach, tj.: AUD, BGN, CAD, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HUF, NOK, ILS, PLN, RON, RUB, SEK, TRY i USD. Wymiany walut możesz dokonać w bezpiecznym internetowym kantorze IgoriaCard. Wirtualny kantor pozwala na szybką wymianę środków na dowolną walutę po najlepszym kursie dostępnym w kantorze online. W przypadku, gdy nie będziesz posiadał środków w wybranej walucie, system przewalutuje kwotę za Ciebie – automatycznie dopasuje się do waluty kraju, w której będziesz płacił. Sprawdź jak działa internetowy kantor wymiany walut!