Rachunek IBAN

Otwórz rachunek IBAN (rachunek bankowy) z unikalnym numerem, rozpoznawalny przez system na całym świecie. Otrzymuj wpłaty od osób trzecich, wymieniaj waluty po atrakcyjnych kursach, wysyłaj środki do blisko 200 krajów. IgoriaCard to inteligentne zarządzanie finansami w jednym miejscu.

W jakiej walucie możesz otworzyć rachunek IBAN?

Zarejestruj się

Pokaż

*Pole obowiązkowe

Masz już konto? Zaloguj się

Czym jest rachunek IBAN?

Jest to rachunek walutowy zapisany w systemie międzynarodowym tzn. że jest rozpoznawany przez wszystkie banki na świecie.

Z czego składa się numer IBAN?

Na IBAN (International Bank Account Number) składają się: znaki oznaczające kod kraju (2), w którym znajduje się rachunek bankowy oraz pozostałe znaki stanowiące: cyfry kontrolne (2), nazwę banku/ numer rozliczeniowy banku (w zależności od kraju) oraz numer rachunku klienta (w zależności od kraju).

W czym może pomóc posiadanie rachunku IBAN na naszej platformie?

Posiadając IBAN na naszej platformie usprawnisz swój biznes. Dzięki temu rozwiązaniu Twoi kontrahenci mogą wpłacać należności bezpośrednio na Twoje konto. Te same środki możesz przesłać do kolejnego kontrahenta lub na inny własny rachunek. Jeśli zaś potrzebujesz innej waluty, masz dostęp do kantora internetowego, w którym możesz dokonać przewalutowania i zlecić przelew wymienionych środków na dowolny rachunek.

Czy rachunek IBAN może otworzyć wyłącznie firma?

Rachunki IBAN dostępne są także dla klientów indywidualnych. Jest to świetne rozwiązanie dla osób pracujących, które otrzymują wynagrodzenie w walucie obcej. Dzięki temu mogą w prosty sposób wymienić walutę i przesłać swoje środki bliskim, albo skorzystać z naszej karty wielowalutowej do dokonywania bieżących płatności.

Ile kosztuje założenie i prowadzenie rachunku IBAN?

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów związanych z prowadzeniem rachunku IBAN znajdziesz w tabeli opłat.