Wszystkie aktualności

Nowe sposoby logowania: urządzenia zaufane oraz kody w wiadomości e-mail

poniedziałek,

Udostępniliśmy nowe funkcjonalności wspierające bezpieczne logowanie do platformy IgoriaCard:

✅ Możliwość potwierdzenia logowania za pomocą jednorazowego kodu przysyłanego w wiadomości e-mail. Jest to obecnie domyślna opcja logowania i alternatywa dla dotychczasowego kodu w wiadomości SMS.

✅ Oznaczenie przeglądarki jako Urządzenia Zaufanego, na którym przy kolejnych logowaniach nie będzie wymagane dodatkowe potwierdzenie kodem jednorazowym. Dane urządzenie można oznaczyć jako zaufane przez zaznaczenie podczas logowania odpowiedniej zgody a usunięcie go z listy zaufanych dostępne jest po zalogowaniu na platformie IgoriaCard w menu ⚙️ Ustawienia / 🔒 Bezpieczeństwo. Okresowo wymaganie będzie również odświeżenie autoryzacji logowania z Urządzenia Zaufanego za pomocą ponownego wprowadzenia jednorazowego kodu.

Dodanie urządzenia do Zaufanych zmienia wyłącznie sposób logowania do platformy IgoriaCard. Inne akcje wymagające silnego uwierzytelnienia takie jak potwierdzenie dyspozycji przelewu lub podgląd danych bezpieczeństwa karty płatniczej nadal będą wymagały jednorazowego kodu SMS przesyłanego na posiadane urządzenie.

W razie pytań o nowe funkcjonalności zapraszamy do kontaktu pomoc@igoriacard.com